Suport


Scopul MOTOBOOM este de a va prelua si rezolva cu promtitudine toate solicitarile dvs.

 

Pe toata durata programului de lucru (de luni pana vineri intre orele 09.00-17.30) puteti apela la serviciile echipei MOTOBOOM, care va sta la dispozitie pentru a va furniza toate informatiile dorite respectiv pentru a va onora comenzile.

 

 

Office:                                                                             

                                     

Tel: +4 0258 734 988

Fax: +4 0358 401 280

office@motoboom.ro

 

Vanzari ATV/Motociclete:

+4 0744 873 989 - Ciprian Haber

ciprian.haber@motoboom.ro

 

Acte/Inmatriculari/Financiar:

+4 0746 250 022 - Andrea Radu

andrea.radu@motoboom.ro

 

Piese de schimb

+4 0746 250 023 - Sergiu Danciu (Piese Linhai)

+4 0752 623 638 - Alin Muntean (Piese de Marca)

Email: piese@motoboom.ro

 

Accesorii/Anvelope

+4 0746 250 023 - Sergiu Danciu, Alin Muntean

sergiu@motoboom.ro

alin@motoboom.ro

 

Service

+4 0746 250 021 - Radu Hans

service@motoboom.ro